Aktuality Zakončení školního roku

Zakončení školního roku

Tradiční zakončení školního roku se uskuteční ve čtvrtek 30. 6. 2016 od 16 hodin v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Mendlově náměstí a následně v nedaleké zahradě. Srdečně zveme nejen děti, ale i rodiče a celé rodiny. Foto ze zakončení školního roku.


                                                

Milé děti, milí rodičové a prarodičové,

školní rok se nachýlil ke konci a při této příležitosti bychom Vás rádi pozvali na již tradiční rozlučku se školou. Zahájíme ji v 16hodin mší svatou v bazilice nanebevzetí P. Marie na Starém Brně a poté budeme pokračovat táborákem v přilehlé zahradě (zahrada pod ulicí Úvoz pod hradbami Starého Brna). Přípravný tým má sraz již v 15 hodin před bazilikou. Pokud bude mít někdo možnost se k nám připojit, pomoc uvítáme :-). 

Protože na zahradě nejsou žádné zábavy pro děti (pískoviště, houpačky apod.), prosím, vezměte pro své děti nějaké sportovní potřeby - odrážedla, míče, badminton, švihadla, autíčka, kočárky .... dle vlastního uvážení.
Na zahradě také není tekoucí voda, ani možnost jejího ohřevu, takže nebude možnost vařit kávu, čaj apod. Je tedy třeba se v tomto ohledu zabezpečit z vlastních zdrojů např. kávou do termosky. Bude nám pouze umožněn průchod na WC, kde je umyvadlo.
Poslední důležitá věc - na místě budeme vybírat poplatek 20,-Kč/osobu, abychom mohli uhradit náklady spojené s celou akcí. Něco málo máme vybráno z kaváren, ale zřejmě nezvládneme pokrýt vše, proto bychom na místě zbytek dovybrali touto formou. Děkujeme za pochopení.
Prosím přepošlete tuto zprávu, pokud víte o někom, kdo by chtěl na rozlučku přijít a jeho adresa není v kontaktech nahoře v mailu. Díííky moc :-)

Snad jsem napsala vše důležité

Těšíme se na Vás

Iva Kopřivová


28.06.2016 - 09:13

Kategorie: Aktuality